Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Новини шкільного життя

Випуск 2015

Вітаємо випускників школи 2015 року! Перед вами відкриті двері вишів та коледжів нашої країни, шасливого вступу, успішного навчання, адже ви всі талановиті, завзяті! Школа пишається вами, а всі педагоги будуть ще довго ставити за приклад багатьох з вас як у навчанні, так і у активній участі в житті школи. Чекаємо на вас кожного дня, адже ви залищаєтесь на все життя нашими учнями)

Додано 2 червня 2015 р.   bnn 


Яскраве педагогічне сузір’я

Загальноосвітній заклад №1 працює дуже давно і має сталу добру репутацію. У 2014 році ми завершили роботу над експериментальною програмою за темою «Формування інноваційної особистості в умовах школи життєтворчості з урахуванням технології педагогічної підтримки». Наш колектив протягом 2002 -2014 років йшов до мети: формування й розвиток соціально активної, гуманістично спрямованої особистості зі свідомою громадянською позицією, готовою до професійного самовизначення; плекання здорової, компетентної, творчої особистості –громадянина України, соціально зрілого, культурного, конкурентноспроможного, здатного до власної життєтворчості. Шлях до мети прокладали під керівництвом директора школи Галенка Юрія Андрійовича та його заступників – Бурі Світлани Петрівни і Білан Олени Григорівни. Це завдяки їхньому досвіду, знанням, творчому підходу, наполегливості наш колектив отримав схвалення результатів дослідження науковою радою Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Звісно, «обличчя» будь-якої установи створюють люди, які в ній працюють. Колектив ЗОШ№1 – це сузір’я яскравих, талановитих вчителів, які з готовністю підхоплюють і розвивають передові ідеї сучасної педагогіки, збагачуючи їх власними надбаннями. Мої колеги беруть участь у міських та обласних олімпіадах, мають призерів творчих конкурсів та захисту науково-дослідницьких робіт. Хочеться особливо відзначити педагогічну діяльність, талант, знання і мудрість вчителів української мови та літератури Ареф’євої Любові Гаврилівни і Дороніної Тамари Георгіївни, вчителів математики Чеберніної Галини Миколаївни та Сліпович Наталії Михайлівни, вчителя історії Воскобойнікової Наталії Вікторівни, вчителя біології Кравчини Нінелі Іванівни, вчителя фізики Безуглової Наталії Миколаївни, вчителя фізичного виховання Сірика Сергія Олеговича, вчителя музики Мудровського Ярослава Григоровича, а також педагогів молодшої школи Сухорукової Алли Федорівни, Донської Катерини Вікторівни, Говорухи Валентини Іванівни, Граховської Світлани Анатоліївни.
Незважаючи на складну політичну ситуацію, наші вчителі сповнені наснаги та готовності й надалі працювати плідно, даруючи учням плоди своїх зусиль.
Додано 5 лютого 2015 р.   Є.Ф.Рябова  


День закоханих

Вітаємо нашу команду, яка прийняла участь у Святі закоханих) Молодці! Відмінний виступ! Пишаємося нашими талановитими випускниками))
Так само спасибі всім, хто допомагав у підготовці, і всім хто взяв участь у самому конкурсі!!


Читати докладніше... Додано 14 лютого 2015 р.   bnn 


Олімпійці серед нас

Триває ІІ тур Всеукраїнських олімпіад. Вже є результати.
Команда істориків - Ткаченко Анастасія (ІІІ місце), Сірко Василь (ІІІ місце), Сачко Даніїл, Французов Олександр - посіли 5 загальнокомандне місце.
Команда біологів посіли всі призові місця: Плахова Людмила (ІІІ місце), Боздуган Поліна (ІІ місце), Будагов Расім (І місце), Біліченко Оксана (І місце), загальнокомандне 1місце!
Не дуже поступилися їм наші екологи, які посіли 2 загальнокомандне місце - Петрова Катерина (ІІ місце), Сірко Василь (ІІІ місце).
Географи у складній боротьбі серед шкіл відвоювали 4 місце - Ткаченко Анастасія (І місце), Сірко Васіль, Сачко Данил, Французов Олександр (ІІ місце).
Програмісти приклали врешті решт зусилля, та посіли 1 місце в олімпіаді з основ інформатики - Ткаченко Святослав (І місце) , Гончаренко Данило(ІІ місце).
Молодці! Перші досягнення не означають, що можна відпочивати. Попереду й інші олімпіади. Бажаємо успіхів!
Додано 24 листопада 2014 р.   bnn 


Міс Осінь 2014

Прийшов час обрати нову "Міс Осінь'14" школи))) 8 листопада ця традиційна подія нарешті відбулась в нашій школі! Серед участниць, які намагалися вибороти цей почесний тітул, а саме Джафарова Інара, Паламарчук Юлія, Янєва Катерина, Кулікова Настя, Денисенко Анна та Коваленко Альона, відбулося чесне змагання: хто стане найрозумнішою, талановитішою та одночасно граціознішою серед усіх, Перемогла Альона Коваленко, з чим ми її щиро вітаємо!!
Дівчата, ви найгарніші серед дівчат всіх шкіл міста!
Додано 9 листопада 2014 р.   bnn 


ІІ етап Всеукраїнських олімпіад розпочато!

Вітаємо команду олімпійців, які в 2014 році відстоюватимуть честь нашої школи на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових шкільних предметів та мають довести, що 1 школа – завжди перша!
Кривобок Ганна 8 клас (українська мова, хімія, англійська мова),
Боздуган Поліна 9 клас (українська мова, біологія, фізика),
Чорнуха Ольга 9 клас (українська мова, хімія, російська мова),
Петрова Катерина 11 клас (українська мова, екологія, англійська мова),
Самойленко Денис 6 клас (математика),
Ананьїн Денис 7 клас (математика, фізика),
Яценко Олег 8 клас (математика),
Токарь Марія 9 клас (математика, хімія, фізика),
Будагов Расім 9 клас (математика, біологія, англійська мова),
Ткаченко Анастасія 11 клас (математика, географія, історія),
Серко Василь 9 клас (екологія, географія, історія),
Біліченко Оксана 8 клас (біологія),
Плахова Людмила 11 клас (біологія, хімія, російська мова),
Французов Олександр 8 клас (географія, історія),
Сачко Данило 9 клас (географія, історія),
Третяк Катерина 9 клас (російська мова, англійська мова)
Гончаренко Данило 11 клас (інформатика, фізика)
Ткаченко Святослав 11 клас (інформатика)
Машков Сергій 11 клас (астрономія)
Левченко Вадим 8 клас (астрономія, фізика)
Бажаємо всім тільки перемог!
Додано 3 листопада 2014 р.   bnn  


Здрастуй, школо!

Вже традиційно навчальний рік для нашої школи починається з «Олімпійського тижня», присвяченого силі і красі, завзятості та пермогам - Дню фізкультури та спорту. Бажаємо всім спортсменам тільки перемог — як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами. Нехай оминають вас травми і прикрі невдачі, завжди супроводжує міцне здоров’я і дух переможця!
Читати докладніше...
Додано 15 вересня 2014 р.     Ліс А.О.


Здрастуй, школо!

1 вересня - особливе свято! Завжди яскравий, насичений та хвилюючий день. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі бажаємо успіхів у навчальному процесі!
Читати докладніше...
Додано 1 вересня 2014 р.   Ліс А.О. 


Привіт, літо!

Гарною традицією в школі є стрічати яскраве і довгоочікуване літо разом, дружньою родиною табору "Зоряний". Церемонія відкриття відбулась 3 червня, на якій кожен загін мав змогу показати себе, свої таланти та вміння і, звісно, майстерність та креативність старшокласників - вожатих. Протягом табірної зміни на дітей чекають ігри, конкурси, дні талантів, бантиків, спорту та ін. і улюблений всіма вихованцями табору захід - ранкова зарядка!)
Читати докладніше...
Додано 4 червня 2014 р.     Ліс А.О.


Останній дзвоник в школі

День 30 травня у загальнооосвітній школі №1 м. Синельникового, як і в усій Україні, чекали нетерпляче. В піднесенному настрої поспішали на свято останнього дзвоника учні, вчителі, батьки. Найбільш хвилюючим був цей ранок для випускників школи.
Читати докладніше...
Додано 31 травня 2014 р.   Ліс А.О. 


Акція "Подаруй школі системний блок"

Декілька тижнів тому в класі інформатики з'явилось декілька моніторів, які нам люб'язно надав наш міський відділ Приватбану, а також клавіатури. Не нові, але цілком придатні до роботи. Мы оголосили прохання поділитися системними блоками тих везунчиків, які придбали вдома нові, більш сучасні комп'ютери, які наразі обо продаються, або пиляться в чулані:)
І ось приємна новина:)!
Днями в комп'ютерному класі з'явився ще один комп'ютер, в повному, як то кажуть складі - сист. блок, монітор, клавіатура, динаміки), хай не новий, але досить добротний, працювати можна і потрібно:) Слова подяки батькам Даші Твердохліб , які не залишилися байдужими до наших шкі <1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8> <9> <10> <11> <12> <13>
 
А чи знаєте ви, що ...
 
 
счетчик посещений
© Синельниківська ЗОШ №1, 2011
Автор сайту - Безуглова Наталія e-mail bnn803@gmail.com
На даній сторінці використано ресурси  КласнаОцiнка  та   Мої знання"
На головну
Хостінг на http://www.ho.ua