Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Новини шкільного життя

Цивільна оборона в школі


Навчання з цивільної оборони є загальним і обов'язковим для всього населення країни. Великим внеском у цю справу е проведення занять згідно з програмою середньої школи з учнями початкових і старших класів з предмету «Цивільна оборона». Не дарма кажуть: "Хто попереджений, той - озброєний", так, нещодавно, учні 6 - А класу нашої школи мали змогу не тільки ознайомитись з основними заходами цивільної оборони, а й здобули практичні навички у виконанні певних маніпуляцій.
Читати докладніше...
Додано 28 жовтня 2013 р.     Ліс А.О.


Прийняття п’ятикласників до лав ДЮО "Зорепад"


19 жовтня у наших п’ятикласників відбулось невеличке свято. За традицією, з моменту переходу з молодшої школи до середньої, наші учні проходять посвяту у ДЮО "Зорепад". Членами дитячої організації вони стали вже з початку навчання, а от активними її учасниками, маленькими діячами стають тільки з п’ятого класу. Таким чином, в нашій родині активних зірочок - прибавлення. Сподіваємось, що з появою новачків на нашому шкільному небі з’явиться трохи більше новинок та радостей, трохи більше талантів та умінь.
Читати докладніше...
Додано 23 жовтня 2013 р.     Ліс А.О.


Вітаємо ювіляра


Незмінний бібліотекар нашої школи Заровненко Ірина Анатоліївна 23 жовтня відзначає свій ювілей.
Шановна Ірино Анатоліївно!
Прийміть вітання найщиріщі
В цей світлий ювілейний день!
Здоров'я, щастя зичим не на рік -
На все життя бажаєм його щиро,
Щоб радісним і довгим був ваш вік
З добром, любов'ю, спокоєм і миром!
Колектив закладу


Додано 23 жовтня 2013 р.     Березенська Ю.С.


Вітаємо ювіляра


з 22 по 24 жовтня 2013 року делегація закладу в складі: Білан Онени Григорівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, Сухорукової Алли Федорівни, вчителя початкових класів, візьме участь у П'ятій національній виставці-презентації: "Інноватика в сучасній освіті",що відбудеться у виставочному центрі "Київ Експо Плаза" м.Києва.

Додано 22 жовтня 2013 р.     Буря С.П.


Турнір юних географів


Вітаємо команду юних географів школи (Шулик Єгор, Самокіш Ліза, Іващенко Віка, Заморена Настя та Охріменко Сергій), які на обласному турнірі посіли ІІІ місце! Результат тим цінніший, що ми приймали участь в такому конкурсі вперше!

Додано 16 жовтня 2013 р.     Березенська Ю.С.


Козацький гетсь


11 жовтня напередодні Дня Покрови та з метою розвитку інтересу та пізнання культурної спадщини нашого народу на базі ЗНЗ № 2 було проведено конкурсно - розважальну програму для дітей середнього віку "Козацькі забави" або Козацький гетсь - дружній двобій. Читати докладніше...

Додано 14 жовтня 2013 р.     Ліс А.О.


День вчителя


4 жовтня вся країна традиційно святкувала День Вчителя. Звісно, і в нашій школі святкування пройшло з великим розмахом. Окрім такого улюбленого і довгоочікуваногоі учнями і самими винуватцями свята - вчителями дня самоврядування, на всіх чекав КВК між старшокласниками та учителями. В дружній атмосфері всі могли насолоджуватись гумором, пародіями, танцями, чудовою інструментальною музикою гурту "Літній парк" і, звісно, святом. Читати докладніше...

Додано 10 жовтня 2013 р.     Ліс А.О.


Наші дівчата - найгарніші!


Вітаємо наших найгарніших дівчаток - Твердохліб Дарину (11 клас) та Кришталь Анну (10 клас) із чудовим виступом на традиційному міському конкурсі "Синельниківська красуня", які продемонстрували свою творчість, завзятість, грацію та вишуканий смак і тим самим довели, що найбільша кількість гарних дівчат вчаться саме в нашій школі!!

Додано 22 вересня 2013 р.     bnn


День міста


21 вересня 2013 року місто Синельникове відзначило 145-у річницю з дня заснування та 70-у річницю з дня визволення від фашистських загарбників. 21 вересня 2013 року, з нагоди Дня партизанської слави та 70-ї річниці визволення міста від фашистськихзагарбників, за участю делегацій підприємств, установ та організацій Синельникового, учнів загальноосвітніх закладів міста, пересічних громадян проведено урочисту ходу, мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, що знаходиться в центральній частині міста...
Читати докладніше...

Додано 22 вересня 2013 р.     Ліс А.О.


Зустріч з ветеранами


Напередодні знаменної дати - Дня визволення міста Синельникового від фашистських загарбників в приміщенні міськвиконкому відбулась зустріч ветеранів, інвалідів та дітей війни Синельниківської міської організації ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни.
На зустрічі прозвучали слова привітання присутніх із святом, що наближається, побажання міцного здоров`я, добра та довгих років життя, подяки за мужність і героїзм, відвагу і доблесть, проявлені у роки війни.
До вітань приєднались учні сьомого класу ЗНЗ № 1. По завершенні заходу відбулось урочисте покладання квітів до підніжжя Меморіалу Слави.
Читати докладніше...

Додано 18 вересня 2013 р.     Ліс А.О.


Бистріше, вище, сильніше!


Навчальний рік для Синельниківської ЗНЗ № 1 розпочався з проведення «Олімпійського тижня» , присвяченого Дню фізкультури та спорту..
Читати докладніше...

Додано 10 вересня 2013 р.     Ліс А.О.


Вітаємо з початком нового навчального року!


Дорогі учні та батьки, шановні вчителі! Сердечно вітаю усіх Днем знань та початком навчань! Гарної вам подорожі Країною Знань! У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто підготував школу до нового навчального року. Нехай 2013/2014 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Додано 1 вересня 2013 р.     Адміністрація школи


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8> <9> <10> <11> <12> <13>
 
А чи знаєте ви, що ...
 
 
счетчик посещений
© Синельниківська ЗОШ №1, 2011
Автор сайту - Безуглова Наталія e-mail bnn803@gmail.com
На даній сторінці використано ресурси  КласнаОцiнка  та   Мої знання"
На головну
Хостінг на http://www.ho.ua
/li/li /html/html/html/html/htmlbrbr td aliзавтра/span