Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Новини шкільного життя

Збір дітей


28 серпня о 10.00 на подвір'ї школи відбудеться попередній збір учнів та батьків. Явка не обов'язкова, але бажана:)

Додано 20 серпня 2013 р.     bnn


Відкриття пришкільного табору"Зоряний"


28 травня у ЗНЗ №1 відбулася церемонія відкриття пришкільного табору"Зоряний". Підняв вітрила корабель - мандрівник , загони - команди готові до відплиття, рушаємо - кожен день - тематичний, кожен захід -особливий. Перешкодити роботі табору намагалися пірати з Карибського моря, що викрали веселку - кольори Зорепаду. Але діти своєю творчістю та кмітливістю не тільки повернули символ, але й переконали бешкетників залишитися разом у "Зоряному". Кольори веселки отримали загони 1-А,1-Б, 4, 6, 8, класів. Дружба перемогла.
Читати докладніше...

Додано 29 травня 2013 р.     Березенська Ю.С.


Свято останнього дзвоника


День 24 травня у школі чекали нетерпляче. В піднесенному настрої поспішали на свято останнього дзвоника учні, вчителі, батьки. Найбільш хвилюючим був цей ранок для випускників школи. Урочисто учням та вчителям школи було вручено нагороди, грамоти за плідну працю, успіхи у навчанні, перемогу в олімпіадах міського та обласного рівня, творчих конкурсах, підведено підсумки конкурсу "Шкільний олімп 2013", вручені дипломи переможцям всеукраїнських конкурсів.
Читати докладніше...

Додано 26 травня 2013 р.     Березенська Ю.С.


День Європи


15 травня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м. Синельникове стартував тиждень європейської культури, присвячений Дню Європи. Основним організатором свята став шкільний Євроклуб на чолі з головою Шуликом Єгором. Заходи, сплановані у формі навчального проекту розрахований на 4-11 класи керівниками якого є вчитель історії Воскобойникова Н.В та вчитель географії та економіки Березенська Ю.С.
Читати докладніше...

Додано 16 травня 2013 р.     Березенська Ю.С.


Графіки ДПА

Дивитися тут

Додано 16 травня 2013 р.     Буря С.П.


Графік проведення моніторингових контрольних робіт

Дивитися тут

Додано 16 травня 2013 р.     Буря С.П.


Результати Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу "Левеня"


Конкурс відбувся 14 квітня 2013 року. В ньому взяли участь 43 учні. 14 учнів отримали відмінний результат, 17 - добрий результат, 12 - учасники:). Дякую всім за активну участь!
Результати можна подивитися тут

Додано 13 травня 2013 р.     bnn


День Перемоги


8,9 травня пойшли святковіі урочистості до 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учні та працівники школи дуже сумлінно готувалися до свят, брали активну участь у прибираннях парку Слави та пришкільної території. 8 травня учні 8-11 класів та вчителі пройшли у складі святкової ходи до меморіалу Слави.
Читати докладніше...

Додано 10 травня 2013 р.     Ліс А.О.


Уроки Мужності


7 травня у ЗНЗ №1 пройшли уроки Мужності, на які були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни.Учні 5-А, 5-Б, 9-Б класів відвідали вдома Срібну Ксенію Олексіївну та Макаренко Риму Митрофанівну. Велике враження діти отримали від зустрічі з ветеранами, привітали їх зі святом та довго дякували. Тепло і приязно зустрічали учні школи Діріна Г.В., Хуповца М.Д.. Ветерани розповідали і про бойові дії, своїх друзів, незламне прагнення до перемоги, і про жахи війни, закликаючи молодь берегти мир за боронити свою незалежну країну. З привітанням та настановами звернулася до учнів 8 класу секретар Синельниківської міської ради Кучерук Т.Г..
Читати докладніше...

Додано 10 травня 2013 р.     Березенська Ю.С.


Конкурс вожатих "Самі навчаємося і других навчаємо"


26 квітня в центрі дитячої творчості відбувся конкурс для загонових вожатих "Самі вчимося і других навчаємо", метою якого було розкриття творчого потенціалу вожатих, обмін досвідом та різноманітними вожатськими цікавинками. Від першої школи делегатами були учні 9 і 1 класів, а саме - вожата Паренко Поліна, група підтримки Кордюкова Валерія, Петренко Ольга, Кришталь Анна та найменші учасники - першачки: Дибеляк Іван, Красько Влада, Фісун Владислав, Піщанецька Христина.
Читати докладніше...

Додано 1 травня 2013 р.     Ліс А.О.


27-а роковина аварії на ЧАЕС


26 квітня з нагоди 27-х роковин аварії на ЧАЕС в школі було проведено : - єдиний урок пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» для учнів 1-11 класів;
- виставка малюнків « Чорнобильська палітра»;
- вікторина для 1-4 класів « Надзвичайна ситуація»;
- конкурс читців « Реквієм пам’яті»;
- усний журнал « Чорнобиль не має забуття»;
- тренувальна евакуація учнів і працівників закладу.
Учні 1-3 , 11 класів відвідали підрозділ МНС де для них була проведена лекція і подарована книга..
Читати докладніше...

Додано 26 квітня 2013 р.     Білан О.Г.


Пам’ятаємо. Шануємо. Пишаємось


В рамках відзначення 70-річчя визволення України від німецько – фашистських загарбників учні 1- 6 класів відвідали історичний музей ім. Д.І. Яворницького, панораму «Битва за Дніпро» у м. Дніпропетровську. В бібліотеці функціонує тематична виставка художньої літератури.
Читати докладніше...

Додано 18 квітня 2013 р.     Білан О.Г.


Освіта для сталого розвитку в дії


З 1 квітня Дніпропетровська область бере участь у проекті «Освіта для сталого розвитку в дії». Метою якого є: навчання учнів умінням та навичкам будувати власне життя та життя своєї сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку шляхом розробки та запровадження у практику діяльності загальноосвітніх шкільних та дошкільних закладів освіти України нового напряму. Саме з цієї нагоди відбулося засідання круглого столу у ДОІППО. У роботі цього заходу активну участь взяли Буря Світлана Петрівна та Білан Олена Григорівна, заступники директора нашої школи. Цікавою та просвітницькою була співпраця з Коваль Наталією Леонідівною, тренером проекту «Освіта для сталого розвитку і зеленого пакету».

Додано 18 квітня 2013 р.     Буря С.П.


Таланти нашої школи


14 квітня 43 найрозумніші та кмітливі учні школи взяли участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня - 2013". Чекаємо на результати, і зовсім не сподіваємось, що вони будуть тільки найкращі та добрі! Адже ми - Перші!

Додано 16 квітня 2013 р.     bnn


Таланти нашої школи


22 березня на базі ЗНЗ №2 пройшов огляд художньої самодіяльності "Моє Придніпров'я". Творчий колектив нашої школи запропонував глядачам помандрувати чудовим світом учнівський талантів та захоплень.

Читати докладніше...

Додано 2 квітня 2013 р.     Ліс А.О.


Організація роботи з обдарованими дітьми в умовах школи життєтворчості з урахуванням технології «Педагогічної підтримки»


Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 міста Синельникового здійснює перехід до компетентнісно спрямованої освіти з 2002 року. Саме тоді заклад узяв участь в експерименті по розвитку особистості учня в умовах школи життєтворчості з урахуван