Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Новини шкільного життя

Єдиний урок


В рамках відзначення 81-ї річниці створення Дніпропетровської області в школі для учнів 1-11 класів 27 лютого 2013 року був проведений єдиний урок «Країв прекрасних і трудящих в житті немало знаю я , та серед них ти все ж найкраща , Дніпропетровщино моя!»

Читати докладніше...

Додано 7 березня 2013 р.     Білан О.Г, заступник директора з НМР


Віртуальна галерея


Учні 7-го класу відвідали «Віртуальну галерею», а саме «Шевченківську залу», щоб ближче познайомитися з Т.Шевченком-художником, збагатити свій розум, серце та душу.

Читати докладніше...

Додано 7 березня 2013 р.     Заровненко І.А., провідний бібліотекар школи


Чарівний світ казок


На початку березня у бібліотеці другокласники поринули у казкову вікторину-подорож «Чарівний світ казок». Вікторина містила питання, що характеризують головних героїв казок та предмети, які, ймовірно, були втрачені їх головними героями. Діти із задоволенням приймали участь у вікторині.
А учні третього класу багато цікавого та корисного відкрили для себе під час проведення виховного заходу «Завжди крокуй дорогою добра». Вони познайомилися з творами Л. Васильєвої-Гангнус «Азбука ввічливості», В. Осієнко «Волшебное слово», В. Сухомлинського «Добре слово» та іншими.

Додано 4 березня 2013 р.     Заровненко І.А., провідний бібліотекар школи


Наш вибір – продовжити навчання в школі


На сьогоднішній день дуже актуально мати повну загальну середню освіту. Тому наш вибір – школа, 10 клас. Хто бажає продовжити навчання саме з нами, у ЗНЗ №1, у класі з суспільно – гуманітарним напрямом (економічного профілю) приходьте до нас. Ми будемо Вас поважати, шанувати та дружити з Вами, майбутні 10-ти класники!

. Додано 2 березня 2013 р.     Учні 9 класу Паренко П., Бусурманова А..


Конкурс сайтів


Протягом січня – лютого у місті проводився конкурс сайтів загальноосвітніх навчальних закладів. Оцінювались різні аспекти діяльності закладів: інформативність, оформлення, відвідуваність і т.д.. За цими показниками наш сайт і визнано найкращим. Дякуємо всім, хто брав участь у його створенні і роботі. Чекаємо нових цікавих ідей.

Додано 2 березня 2013 р.     Директор школи Галенко Ю.А.


Ми – учасники міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013»


28 лютого 2013 року в м. Києві розпочала свою роботу Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013». Роботу нашого закладу представляла ініціативна група творчо працюючих учителів: Безуглова Наталя Миколаївна (фізик – інформатик). Сліпович Наталя Михайлівна (математик).

Про роботу виставки читати докладніше...

Додано 1 березня 2013 р.     Буря С.П.


Весна іде...


Вітаємо усіх з Першим Днем Весни! Нехай цієї весни розквітнуть усі Ваші найкращі сподівання, з'являться нові мрії і бажання. Нехай кожен розквітне як весна, відчує прилив нових сил і серце кожного наповнится щастям!

Додано 1 березня 2013 р.     Адміністрація школи:)


Запалююємо зірки


Одним із основних показників діяльності навчального закладу є результативність виступів учнів у різноманітних конкурсах, олімпіадах, інтелектуальних змаганнях.
Робота з обдарованими і талановитими дітьми - один з пріоритетних напрямів роботи ЗОШ №1. Заклад, який працює за експериментальною програмою «Школа життєтворчості», має певні досягнення. Протягом двох навчальних років поспіль колектив виборює загальну першість на міських олімпіадах, гідно представляє місто на обласних змаганнях. Всього 15 учнів школи представляли місто на обласних олімпіадах:
    - Захарчук Вікторія, російська мова, вчитель Рябова Є.Ф.;
    - Плахова Людмила, російська мова, вчитель Рябова Є.Ф.;
    - Токар Марія, математика, вчитель Сліпович Н.М.;
    - Заморена Анастасія, економіка, вчитель Березенська Ю.С.;
    - Пасічник Сергій, екологія, вчитель Кравчина Н.І.;
    - Охріменко Сергій, астрономія, вчитель Березенська Ю.С.;
    - Охріменко Руслана, астрономія, вчитель Березенська ЮС.;
    - Більчик Іоан, хімія, вчитель Білан О.Г.;
    - Охріменко Сергій, географія, вчитель Березенська Ю.С.;
    - Ткаченко Анастасія, географія, вчитель Березенська Ю.С.;
    - Оліфер Катерина, географія, вчитель Буря С.П.;
    - Бусурманова Анастасія, біологія, вчитель Кравчина Н.І.;
    - Самокиш Єлизавета, біологія, вчитель Кравчина Н.І.;
    - Кожуріна Ольга, обслуговуюча праця, вчитель Сліпович Н.М.;
    - Охріменко Сергій, історія, вчитель Воскобойникова Н.В.
Результатом співпраці вчитель-учень стали вагомі здобутки наших вихованців. Одразу п'ять призових місць привезли до міської скарбниці учні нашої школи. А восьмикласник Сергій Охріменко відзначився двічі - ІІ місце з історії (вчитель Воскобойникова Н.В.) та ІІІ місце з географії (вчитель Березенська Ю.С.) Також призерами стали Сергій Пасічник, екологія (вчитель Кравчина Н.І.), Анастасія Ткаченко, географія (вчитель Березенська Ю.С.), Єлизавета Самокиш, біологія (вчитель Кравчина Н.І.).
У порівнянні з минулим роком кількість призерів зросла на 2 учні. Кажуть здобувати перемоги легше ніж утримувати. Мабуть, це правда. Та є в нас учні, яким не вистачило лише кількох балів, щоб увійти до заповітної «трійки». Тож резерви є, і вони не приховують своїх амбіцій на подальші змагання.

Додано 28 лютого 2013 р.     Директор школи Галенко Ю.А.


Конкурс "Найрозумніший"


22.02.13 в центрі дитячої творчості пройшов конкурс для учнів третіх класів "Найрозумніший". Від першої школи виступав учень 3-А класу Мокляк Владислав, який гідно змагався із своїми однолітками та зайняв ІІІ призове місце.

Читати докладніше...

Додано 26 лютого 2013 р.     Ліс А.О.


Піклуємося по майбутнє


Запрошуємо на навчання до загальноосвітньої школи №1 майбутніх першокласників. Вашим дітям потрібні міцні знання - будьте впевнені, що наші вчителі їх нададуть, адже саме в нашій школі працюють досвідчені, енергійні, творчо працюючі педагогиі.

Додано 25 лютого 2013 р.     Заступник директора з НВР Буря С.П.


Вершини творчого злету


З 19 по 21 лютого 2013 року на базі НВК №28 м. Дніпропетровська відбувся ІІ етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінації «Російська мова», в якому взяла участь вчителька нашої школи Рябова Єлизавета Федорівна.
Протягом трьох днів Єлизавета Федорівна демонструвала свою творчість, майстерність, креативність. Слід зазначити, що ця вчителька має потужний інтелектуальний та професійний потенціал. Вона пише вірші та пісні, розробляє сценарії та авторські програми. Так, за програмою Єлизавети Федорівни працює факультатив у нашому закладі «Шкільний театр». За підсумками конкурсу вона посіла VI місце в області.
Ми шануємо Вашу працю, пишаємося і вчимося у Вас, люба Єлизавето Федорівно! Отож нехай робота приносить Вам тільки радісні емоції, здоров’я, успіх, натхнення. Сердечно вдячні за нелегкий труд!

Додано 23 лютого 2013 р.     Буря С.П


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8> <9> <10> <11> <12> <13>
 
А чи знаєте ви, що ...
 
 
счетчик посещений
© Синельниківська ЗОШ №1, 2011
Автор сайту - Безуглова Наталія e-mail bnn803@gmail.com
На даній сторінці використано ресурси  КласнаОцiнка  та   Мої знання"
На головну
Хостінг на http://www.ho.ua
/li/li /html/html/html/html/htmlbrbr td ali