Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Новини шкільного життя

Заняття відновлено

Шановні учні та їх батьки! В понеділок 6 січня відновлюються заняття в школі, гостинно чекаємо учнів на уроках:))
Проте вдягайтесь тепліше!

Додано 5 лютого 2012р     Автор bnn1


Інтелектуальні змагання

14 січня відбулася обласна олімпіада з трудового навчання . Вітаємо нашого Бондаренко Євгена , учня 9 класу, з призовим ІІІ місцем!
Хочу додати, що взагалі Євген - дуже старанний учень, доброзичлива людина і надійний товариш, школа дійсно може пишатися такими учнями!

Додано 1 лютого 2012р     Автор Березенська Ю.С


Додаткові зимові канікули

Шановні учні та їх батьки! В звязку погодними умовами тимчасово, до 6 січня, припинені заняття в школі. Стежте за інформацією на нашому сайті

Додано 31 січня 2012р     Адміністрація школи


Увага! Поспішайте! Стартують конкурси «Левеня» та «Кенгуру»!

Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка запрошує всіх учнів, які цікавляться фізикою та математикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічних учнівських фізичному та математичному конкурсах. Перевірте свої знання і інтуїцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.
Ви маєте можливість ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найскладніша та водночас найцікавіші науки – ФІЗИКА та МАТЕМАТИКА.

Докладніша інформація про конкурси:
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру – 2012"   запрошує до змагань учнів 2-11 класів, реєстрацію на участь у конкурсі проводять вчителі математики Г.М.Чеберніна та Н.М.Сліповіч. Поспішайте! Останній день реєстрації - 9 лютого 2012.
Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня 2012" відбудеться 1 квітня 2012 року, але реєстрація, яку проводить Н.М.Безуглова , закінчується вже 29 лютого.
Додано 30 січня 2012р     Автор Березенська Ю.С.


Увага! В школі введено протигепатитний режим

Гепати́т А (хвороба Боткіна, інфекційний гепатит) — гостра інфекційна хвороба з переважним ураженням травного тракту, особливо печінки. Зустрічається в усіх країнах світу. Інфекційний характер хвороби вперше встановив Сергій Боткін (1883); до того хвороба була відома під назвою «катаральна жовтяниця» і вважалась незаразною.
Гепатит А викликається вірусом гепатиту А, що потрапляє до організму з їжею або водою. Збудник міститься в крові та виділеннях хворого. Отже, джерелом інфекції є хворий. Захворювання починається повільно. У початковому періоді гепатиту А хворий відчуває загальну кволість, відсутність апетиту, нудоту, помірно підвищується температура тіла. На 5—7-й день додаєтьсяжовтяниця, печінка й селезінка збільшуються. Звичайно гепатит А закінчується видужанням, але у разі невідповідного лікування може давати тяжкі ускладнення (атрофія печінки, печінкова кома). Хворий гепатитом А обов'язково має бути госпіталізований.
Профілактика гепатиту А полягає у дотриманні загальносанітарних заходів.Лікування гепатиту А — загальноукріплююче, переважно вуглеводна дієта з високим вмістом вітамінів, ліпокаїн, амінокислотні суміші тощо. Після видужання особи, що хворіли на гепатит А, підлягають диспансерному нагляду протягом деякого терміну (від 6 місяців до 1 року).
Кров людини, яка перехворіла на гепатит А, не можна переливати іншим людям, оскільки вірус залишається в організмі назавжди. Хвороба дуже небезпечна, бо призводить до загибелі печінкових клітин і порушення всіх функцій печінки.

Додано 13 листопада 2011р     Автор bnn1


Інтелектуальні змагання

Триває ІІ етап Всеукраїнських олімпіад. В суботу відбулась олімпіада з російської мови, на якій команда нашої школи (керівник - Рябова Є.Ф) посіла І місце, а саме: Курова Юлія ( 9 клас) - І місце, Половна Юлія ( 10 клас) - ІІІ місце, Коваль Світлана (11 клас) - І місце! Отакі в нас знавці!
Не менш вдалим був і наступний день, коли команда фізиків (керівник - Безуглова Н.М) також принесла школі перемогу: Більчик Іоанн (7 клас) - ІІ місце, Плахова Людмила (8 клас) - І місце, Заморена Анастаія (9 клас) - І місце, Оліфер Катерина (10 клас) - ІІІ місце, Соловйова Катерина - (11 клас) - IV місце, загальнокомандне - І місце.

Додано 13 листопада 2011р     Автор bnn1


Міжнароднй конкурс з української мови імені Петра Яцика

9 листопада 2011 року у приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” (м. Ужгород) відкрито ХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
читати повністю на сторінці www.mon.gov.ua

Додано 10 листопада 2011р


Семінар з історії та правознавства

Матеріали семінару

Додано 10 листопада 2011р     Автор Воскобойнікова Н.В.


Вітаємо учасників міських олімпіад

Триває ІІ етап Всеукраїнських олімпіад. В суботу, 5 листопада команда наших учнів (Бусурманова Анастасія ( 8 клас), Курова Юлія ( 9 клас), Охріменко Руслана ( 10 клас), Коваль Світлана (11 клас), керівники - Ареф'єва Л.Г., Дороніна Т.Г.) зайняла 4 місце в олімпіаді з української мови. А наступного дня, 6 листопада на олімпіаді з математики наші учні посіли почесне 3 місце (Токар Марина (6 клас), Більчик Іоанн (7 клас), Гончаренко Данило (8 клас), Заморена Анастаія - (9 клас), Ярошенко Ольга (10 клас), Мірошников Артем (11 клас) керівники - Чеберніна Г.М., Сліповіч Н.М.). Призери в особистому заліку: Ярошенко Ольга - І місце, Заморена Анастаія - ІІ місце, Більчик Іоанн - ІІ місце, Бусурманова Анастасія - ІІ місце, Коваль Світлана - ІІІ місце.

Додано 8 листопада 2011р     Автор bnn1


Конкурс Бобер

6 листопада відбувся Всеукраїнський конкурс з інформатики "БОБЕР", в якому взяли участь і учні нашої школи: Пасечник Сергій, Колінько Альона, сестри Матвєєви Інна та Євгенія, Шевченко Олег, Щербіна Ольга. Вони проявили свої інтеллектуальні здібності, виконавши складні логічні завдання. Сподіваємость на високий результат, адже ми - ПЕРШІ!

Додано 6 листопада 2011р     Автор bnn1


<1> <2> <3> <4> <5> <6> <7> <8> <9> <10> <11> <12> <13>
 
А чи знаєте ви, що ...
 
 
счетчик посещений
© Синельниківська ЗОШ №1, 2011
Автор сайту - Безуглова Наталія e-mail bnn803@gmail.com
На даній сторінці використано ресурси  КласнаОцiнка  та   Мої знання"
На головну
Хостінг на http://www.ho.ua
a href="visitna.html"a href="visitna.html"script type="text/javascript"span style="color:#990000";