Офіційний сайт Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дивитись календар

Поспішайте отримати якісні знання!

Дружні сайти
Корисні посилання
Сайт Міністерства освіти і науки України
 Інформаційна система управління освітою України
 Освітній портал Дніпропетровщини
 Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Сайт Українського центру оцінювання якості освіти
Вікіпедія
Сайт бібліотеки української та зарубіжної літератури
ЗОШ №1 Вконтакте
Цитата дня
Дайте оцінку нашому сайту


Погано
В інших краще

Результати
Як все починалось
Це наша пам'ять, це все, чим ми пишаємось, що для нас дуже рідне!

  В 30-ті роки в місті Синельникове існувало 4 школи: 2 середні і 2 початкові навчальні. Школи не мали вихідного дня, класи були переповнені - 45-50 чоловік, подекуди більше. Позашкільну і позакласну роботу проводити не було місця. Багато дітей не відвідували школу. Не вистачало й кваліфікованих викладачів, а ті, які працювали, були вкрай перевантажені роботою.
  В зв’язку з цим, в 1935 році, відповідно до постанов діючого уряду, в центрі міста було розпочато будівництво середньої школи, якій було наданий номер 1.
  У 1936-1937 роках школа вже була побудована. Вона мала 15 класних кімнат, 30 класокомплектів з 1089 учнями і працювала в дві зміни. Першим директором була Філіппова Наталя Олексіївна. Викладання в школі відбувалось російською мовою, так як була необхідність навчання на рідній мові дітей російського населення, яке працювало на транспорті промислових підприємствах міста. Вже в 1937 році відбувся перший випуск 10 класу. Всього до початку Великої Вітчизняної війни відбулося 5 випусків. Більшість випускників поступили до вузів.
  У 41 році школу очолювала Танцюра Прасковія Купріянівна. До 1941 року школа була укомплектована найкращими педкадрами, посіла перше місце серед шкіл району в постановці навчально-виховної роботи…
  Проте розпочалася війна. Під час фашистської окупації в місті були знищені всі громадські будівлі, у тому числі й школа №1. Тому вже з перших днів визволення мешканці міста активно взялися за організацію ї роботи шкіл. Були відкриті навчальні класи у будинках по вулиці Богми та Дзержинського.
  Згодом, у 1957 році, вступила в дію будівля сучасної школи.
  З того часу і донині продовжує педагогічний колектив школи славні традиції вітчизняної педагогіки. Сьогодні у школі навчається 427 учнів, працює 28 вчителів. Для порівняння: в період з 1960 до 1982 в школі щорічно навчалось близько 1000 учнів(!)
  Важко сказати, скільки випускників стали студентами вузів і технікумів завдяки якісним знанням, отриманим від викладачів школи, проте нескладні математичні розрахунки дають цифру понад 3 тисячі - саме стільки випускників вийшли в життя з ґанку школи протягом 50 років...


  Сьогодні, коли можливості спілкування людей значно розширені, в першу чергу завдяки Internet, ми гостинно запрошуємо колишніх випускників (а також і майбутніх), до нашого віртуального музею ЗОШ№1. Ви маєте унікальну можливість згадати шкільні роки, поділитися враженнями і, головне, фотоматеріалами.
  Яким було шкільне життя 20, 30, 40 років назад? Яке воно зараз? Якщо ви володієте унікальними фото, статтями, або ще краще, відео, висилайте їх на e-mail: bnn1@online.ua або приносьте до каб №11. Ваш матеріал, з вказівкою авторства, обов'язково буде використаний!
  Запрошуємо до співпраці!

 
 
А чи знаєте ви, що ...© Синельниківська ЗОШ №1, 2011
Автор сайту - Безуглова Наталія e-mail bnn803@gmail.com
На даній сторінці використано ресурси  КласнаОцiнка  та   Мої знання"
На головну
Хостінг на http://www.ho.ua